Velkoformátový tisk fotografií

Velkoformátová fotografie o velikosti až 60x150cm. Tisk probíhá na speciální ultrabright materiály. Pro plátna a speciální papír také možnost rámování na blind rám (tzv. „ztracený“ rám). Samozřejmostí je možnost segmentování a tisku větších rozměrů formou skládačky (typicky velké fototapety). Velkoformát v lesku je možný, ale nedoporučujeme jej, v obytném interiéru obvykle působí neesteticky, lacině až kýčovitě a je navíc nepraktický z hlediska citlivosti na zacházení. Pro komerční nebo galerijní účely tisk v lesku provádíme pouze ve formátech 60×40 a 90×60 a rámujeme do UV odolných klip rámů. Bez rámování tisk lesku neprovádíme z důvodu vysokého rizika poškození při manipulaci.


Každé zaslané fotografii se věnujeme individuálně. FOTOnaPLATNO není žádný hromadný fotolab. Fotografie nepřeposíláme, ale sami zpracováváme. Proto je možno si dohodnout i individuální množstevní cenu, nebo zvláštní zpracování (např. zpracování koláží, nebo naopak bezzásahové zpracování). Uváděné rozměry velkoformátů jsou orientační, lze zpracovat téměř jakýkoli poptávaný rozměr, včetně atypických.

Samozřejmostí je také tvorba módních fotoobrazů z fotografií z fotobank, nebo z vlastní kolekce. Pokud si vyberete fotografii z Pixabay ( https://pixabay.com/ ), stačí nám zaslat odkaz. Licence na tyto obrázky jsou zdarma - zaplatíte pouze za výrobu obrazu, tedy zvolený tisk a rámování. Pokud budete chtít obraz z jiné banky, zakoupíme licenci a obraz vytiskneme. Podporujeme fotobanky Shutterstock, Adobestock, Dreamstime a Gettyimages. S cenou licence budete předem seznámeni (obvykle cca 15 USD, tedy asi 380,- Kč, menší rozměry mohou být levnější).

Péče o obrazObraz nevystavujte na přímém slunečním záření. Venkovní instalace je doporučeno ošetřit odolným UV rezistentním lakem. Plátna se ošetřovat lakem nesmí (ošetření pryskyřicovými laky je možné pouze na vlastní riziko). Paspartování je výrazně lepší provádět za plexi nebo polycarbonát než za sklo. Plexi a plycarbonat tvoří UV ochranu, sklo nikoli. S výjimkou teplého tisku (magnetky, PP folie) nesmí být obraz v kontaktu s vodou a/nebo rozpouštědly. Záruka na provedené fotopráce je 6 měsíců při dodržení výše uvedených podmínek.info@fotonaplatno.cz

start.txt (54813 views) · Poslední úprava: 2020/12/22 13:43 autor: admin

Publikační systém a hosting zajišťuje VilemTel.cz